• Koszyk0,00 zł
Zadzwoń - doradzimy Ci jakie produkty wybrać - tel. 509 590 570 zamknij

System ogrodzeniowy

Każdy z nas chce aby ogrodzenie wokół domu wyglądało solidnie, a zarazem było jego ozdobą. Dlatego tak ważny jest dobór odpowiednich materiałów, z których będzie ono wykonane. Na rynku mamy do wyboru wiele, coraz to nowszych materiałów. Jednym z nich są deski kompozytowe, które łączą w sobie elementy drewna i tworzyw sztucznych, co przekłada się na ich estetyczny wygląd i trwałość.

Jeśli chcesz żeby twoje ogrodzenie było niebanalne zainwestuj w oferowane w naszym sklepie produkty stworzone na bazie polichlorku winylu (PVC).

Dzięki szerokiej gamie kolorystycznej można bez problemów dobrać kolor, który będzie nam najbardziej odpowiadał. Co ważne deski są dostępne w dwóch długościach 2,4m oraz 4m co zdecydowanie ułatwia montaż. Wykorzystując deskę kompozytową do stworzyć ogrodzenia będziemy mieć pewność, że idealnie skomponuje się z otoczeniem i spełni wszelkie nasze wymagania.

Ogrodzenia z desek kompozytowych rewelacyjnie nadają się do ogrodzenia prywatnych posesji ale nie tylko. Wykorzystywane są również do ogradzania budynków użyteczności publicznej, hoteli, gospodarstw agroturystycznych, osiedli, itp.

Ogrodzenie wykonane z kompozytu to nie tylko ciekawa aranżacja ale również odporność na zniszczenia, gnicie, czy deformacje pod wpływem warunków atmosferycznych. Włókna drewniane połączone z polichlorkiem tworzą wysokiej jakości produkt, warto w niego zainwestować aby cieszyć się estetyczną ozdobą posesji przez długie lata.

Zapotrzebowanie:

Nazwa profilu

Przekrój

Wymiary mm

Deska ogrodzeniowa – montaż poziomy

168x18x2400

Ceownik montażowy do deski ogrodzeniowej

42x22x1600

Sztacheta ogrodzeniowa – montaż pionowy

90x12x1500

Zapotrzebowanie na materiały na 1m² (deska ogrodzeniowa do montażu poziomego):

Nazwa

Ilość sztuk

Ilość mb

Deska ogrodzeniowa

2,48

5,56

Ceownik montażowy

0,56

0,89

Zapotrzebowanie na materiały na 1m² (sztacheta ogrodzeniowa do montażu pionowego):

Nazwa

Ilość sztuk

Ilość mb

Sztacheta ogrodzeniowa

6,67

10

Pozostałe systemy kompozytowe

1

System tarasowy

Deska kompozytowa to produkt, którym możemy wyłożyć nie tylko taras ale również balkon, czy patio. więcej

2

System elewacyjny

Deski kompozytowe wykorzystywane są również do wykonania elewacji budynków. Dzięki zastosowaniu deski zamiast standardowego tynku dom będzie wyglądał oryginalnie. więcej

3

System ogrodzeniowy

Ogrodzenie działki zapewnia nam nie tylko bezpieczeństwo ale również służy jako ozdoba naszego domu. Każdy chciałby aby raz wykonane ogrodzenie było trwałe i wyglądało estetycznie przez długie lata. więcej

4

Kolorystyka

Deski kompozytowe są dostępne w 5 kolorach. Dzięki najwyższej jakości surowcom, z których są wyprodukowane nie wymagają dodatkowego malowania, a kolor nie płowieje pod wpływem promieni UV.więcej

5

Montaż

Szybki i łatwy montaż to jedna z najważniejszych rzeczy jakim powinien charakteryzować dobry produkt.więcej